Kwolek i Tillie w ZAKSIE?

21.09.2019 11:25

Kilka dni temu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformowała w oficjalnym komunikacie prasowym o odejściu Sama Deroo. Obecnie trwają poszukiwania następcy belgijskiego przyjmującego, a w tym kontekście padają bardzo ciekawe nazwiska.


Donosi o nich „Przegląd Sportowy”, a z jego doniesień wynika, że kędzierzynianie, którzy w minionym sezonie wygrali na krajowym podwórku dublet, chcą sięgnąć po zawodników ONICO Warszawa, Bartosza Kwolka i Francuza Kevina Tillie.

Ma to być możliwe z powodu kłopotów finansowych tytularnego sponsora stołecznego klubu, które mogą uniemożliwić utrzymania składu budowanego z myślą o trofeach, a być może nawet nie pozwolą przystąpić do rozgrywek.

Według doniesień największego dziennika sportowego w naszym kraju, decyzje w temacie sprowadzenia nowych przyjmujących do ZAKSY mają zostać podjęte już na początku przyszłego tygodnia.

Odejście Deroo, który ma zastąpić w Dinamie Moskwa kontuzjowanego Taylora Sandera, jest trzecim poważnym ubytkiem w składzie kędzierzynian. Wcześniej odeszli trener Andrea Gardini i środkowy Mateusz Bieniek.

Więcej o siatkówce, w tym typy i analizy na Mistrzostwa Europy siatkarzy, znajdziesz na Blogu Volley24!

Fot.: FIVB

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus