Kurek zmienił klub!

07.12.2018 09:50

ONICO Warszawa, w oficjalnym komunikacie prasowym, poinformowało o podpisaniu umowy do końca sezonu z atakującym Bartoszem Kurkiem, MVP Mistrzostw Świata w 2018 roku!


Ten hit transferowy w ramach PlusLigi możliwy był dzięki temu, że 30-letni zawodnik za porozumieniem stron rozwiązał umowę ze Stocznią Szczecin, która boryka się z problemami finansowymi i nie była w stanie utrzymać gwiazdorskiego składu.

Cieszymy się, że siatkarz tej klasy dołącza do naszego zespołu. Nie chcieliśmy dopuścić do tego, żeby zawodnik pokroju Bartosza Kurka wyjeżdżał z Polski i decyzją zarządu to się udało. O jego wartości sportowej nie muszę się nawet wypowiadać, najlepiej świadczą o niej ostatnie występy Bartka na Mistrzostwach Świata we Włoszech i Bułgarii, a później także w Stoczni Szczecin (...)” - powiedział Piotr Gacek, prezes klubu, cytowany w komunikacie.

Transfer popularnego „Kurasia” świadczy też o rosnących aspiracjach ONICO Warszawa, które po dziewięciu kolejkach rozgrywek PlusLigi zajmuje trzecią pozycję w tabeli i ma realne szanse na włączenie się do gry o medale Mistrzostw Polski 2018/19. 

Fot.: ONICO Warszawa (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus