Kulenović w Zagrzebiu!

03.09.2019 11:45

Tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego w Polsce Legia Warszawa zdecydowała się na sprzedaż Sandro Kulenovicia do Dinama Moskwa. „Wojskowi” mieli otrzymać za niego od Chorwatów niewiele ponad 1,5 miliona euro i bonusy.


O takiej ewentualności pisało się coraz częściej, po tym jak warszawianie nie zdołali awansować do fazy grupowej UEFA Europa League, co negatywnie odbiło się na ich budżecie. Według informacji Krzysztofa Stanowskiego, Legia miała zarobić na tej transakcji 1,6 mln euro plus 00 tysięcy w ewentualnych bonusach. Inne źródła informują również o 20% od kolejnej sprzedaży zawodnika.


Sandro Kulenović odchodzi z Legii Warszawa. Chorwacki napastnik, który do warszawskiego zespołu dołączył latem 2016 roku, na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do Dinama Zagrzeb. Sandro, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze!” - napisano na oficjalnej stronie internetowej warszawskiego klubu (legia.com).

Tym samym Aleksandar Vuković został z dwoma zdrowymi napastnikami. O miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będą Jarosław Niezgoda i Carlitos, a po dojściu do pełni zdrowia również Jose Kante. Dłużej potrwa natomiast przerwa Vamare Sanogo.

Fot.: Dinamo Zagrzeb/Twitter


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus