Klimala o krok od Celticu!

12.01.2020 16:55

Choć ten transfer nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Patryk Klimala przeniesie się już zimą z Jagiellonii Białystok o Celticu Glasgow za rekordową dla klubu z Podlasia sumę.


Takie informacje zgodnie podają dziennikarze portalu „WESZŁO”, którzy są świetnie zorientowani w realiach polskiego rynku transferowego. Sprawa wydaje się o tyle przesądzone, że Szkoci dojrzeli do wyłożenia kwoty odstępnego zapisanej w kontrakcie zawodnika, więc „Jaga” nie ma nic do gadania. Mowa o 4 milionach w europejskie walucie.

Pozostaje kwestia dogadania kontraktu indywidualnego samego młodzieżowca, ale trudno sobie wyobrazić, żeby szkocki potentat nie był w stanie spełnić oczekiwań młodego Polaka. Zwłaszcza, że „Duma Podlasia” nie dysponuje najwyższym budżetem płacowym w PKO Ekstraklasie.

Klimala ma za sobą świetną rundę jesienną, w której zdobył 7 bramek i zaliczył 3 asysty, więc trudno się dziwić, że niespełna 22-latek wpadł w oko zagranicznym skautom, podobnie jak starsi od niego Adam Buksa i Jarosław Niezgoda, którzy zagrają w amerykańskiej Major League Soccer.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus