Keno przez internet - jak grać żeby wygrywać?

Keno to jedna z popularniejszych gier losowych znajdujących się w ofercie Lotto - najpopularniejszej usługi loteryjnej, której organizatorem jest Totalizator Sportowy. Pozwala na bardzo szybkie wygrane, będąc jednocześnie jedyną grą, w przypadku której możemy wygrać nawet wtedy, gdy nie trafimy żadnej z wytypowanych przez siebie liczb.

Keno - zasady gry i podstawowe informacje

Keno jest grą, w której typujemy od jednej do 10 liczb - im większą ich ilość wytypujemy, tym więcej będziemy w stanie wygrać. W sumie w jednym losowaniu system losuje 20 różnych liczb spośród 70. Losowania odbywają się co 4 minuty, każdego dnia tygodnia (w godzinach 6:34-23:54). Największą wygraną możemy osiągnąć decydując się na obstawienie dziesięciu liczb przy maksymalnym zwiększeniu stawki (dziesięciokrotnym) i trafieniu każdej z nich.

Stawką podstawową jest tutaj 2 złote (na możliwe do wytypowania 10 liczb) - zwiększając stawkę do 10x, każda nasza wygrana będzie podlegała temu mnożnikowi (za 20 złotych, w tym przypadku). Ostateczna wygrana zależy od liczby wytypowanych oraz trafionych liczb.


Gra w Keno jest jedyną, w której na wygraną możemy liczyć również przy niepoprawnym obstawieniu. Jeżeli nie trafimy żadnej z ośmiu, dziewięciu lub dziesięciu wskazanych przez nas liczb, albo trafimy zaledwie jedną z dziesięciu, wciąż wygramy.

Keno przez internet - fakty, o których warto wiedzieć

 • Liczby możemy wskazywać samodzielnie, ale nie musimy. Równie dobrze możemy liczyć na łut szczęścia i pozwolić systemowi wybrać za nas.
 • Jesteśmy w stanie zagrać nawet na 50 kolejnych losowań jednocześnie, korzystając z tego samego zestawu liczb.
 • Nie musimy stawiać na 10 liczb - tylko wtedy jednak zmaksymalizujemy nasze szanse na wygraną i umożliwimy sobie wygranie pełnej puli (2 miliony złotych).
 • W Keno możemy grać w każdym punkcie Lotto, ale też przez Internet. Cieszy się to dużą popularnością, bo pozwala na szybką realizację każdego z kuponów.
 • Wyniki Lotto, w tym również i Keno, można znaleźć na oficjalnej stronie loterii. Na wyniki Keno warto posiłkować się również stronami zewnętrznymi - zwłaszcza, że pozwalają one na dokonanie szybkiej analizy poprzednich losowań, umożliwiają przejrzenie sprawdzonych taktyk i sposobów na długofalowe typowanie i zdradzają, ile najlepiej jest stawiać, by ryzykować przy tym najmniej.
 • Aby odebrać wygraną w Keno, wystarczy udać się do dowolnego punktu Lotto w Polsce (również tego osadzonego w galerii handlowej) - jeżeli jednak wygramy kwotę powyżej 2280 złotych, będziemy musieli udać się do Oddziału Totalizatora Sportowego. Kwoty tego typu podlegają bowiem ewidencji - trzeba też zapłacić od nich 10-procentowy podatek. Totalizator Sportowy robi to samodzielnie, pobierając go od kwoty wygranej w momencie jej wypłaty.
 • Losowania w Keno odbywają się co 4 minuty, od poniedziałku do niedzieli, począwszy od godziny 6:34, na godzinie 23:54 zakończywszy.
 • Zawsze należy zachowywać kupon, będący jedynym dowodem na wygraną. To na jego podstawie wypłacane są ewentualne wygrane i po zgubieniu go nie ma możliwości ich pozyskania.

Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl


.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
  Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus