Kapitan o stanie zdrowia

12.11.2019 16:30

We wtorek odbyła oficjalna konferencja meczowa przed spotkaniami z Izraelem i Słowenią w Eliminacjach UEFA EURO 2020, które zaplanowano na sobotę 16 i wtorek 19 listopada. Jednym z tematów była operacja Roberta Lewandowskiego.


Jak wiemy od kilkunastu dni, kapitan i podstawowy napastnik Biało-Czerwonych musi przejść zabieg pachwiny w celu usunięcia przepukliny. Nie jest to jednak tak pilna sprawa, jak jeszcze wydawało się w minionym tygodniu, kiedy pojawiły się informacje, według których „Lewy” miał nawet opuścić listopadowe zgrupowanie kadry

Mój ogólny stan zdrowia jest zadowalający. Nie odczuwam żadnego bólu, dyskomfortu, jestem dyspozycyjny w takim samym zakresie, jak przed każdym innym meczem. Nie przeszkadza mi to w żadnych ćwiczeniach, ani siłowych, ani biegowych. Jeśli chodzi o sam zabieg, zapewne przejdę go pod koniec roku, w grudniu, nie znam jednak jeszcze dokładnego terminu. Możemy śmiało poczekać, radzę sobie z tym od dłuższego czasu i wszystko jest w porządku. Mogę trenować i grać na maksimum możliwości. Przygotowujemy się najlepiej, jak potrafimy, bo chcemy te mecze wygrać” – uspokoił fanów Robert Lewandowski.

Warto przypomnieć, że „Lewy” ma już 60 goli z orzełkiem na piersi, dzięki czemu został najskuteczniejszym piłkarzem w historii polskiej drużyny narodowej. Snajper Bayernu Monachium jest też rekordzistą pod względem liczby występów. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus