Jak wygrać w zakładach sportowych?

Zakłady sportowe stały się w ostatnich latach jednym z hobby, które wzbudziło największe zainteresowanie wśród fanów sportu i gier hazardowych w ogóle. Coraz częściej, niezależnie od kraju, w którym mieszkasz, chodzisz ulicą i widzisz otwarte dla publiczności zakłady bukmacherskie, w których duża liczba ludzi codziennie dokonuje zakładów osobiście, albo za pomocą automatów zakładów, które znajdują się w tych lokalach lub przez okna obsługi klienta. Coraz popularniejsze stają się jednak zakłady online. Sprawdź też aplikację na telefon sts do pobrania.

Zakłady sportowe online w Twoim domu

Ponadto dzięki nowym technologiom możliwe jest obstawianie z sofy w naszym domu lub nawet podczas spaceru po ulicy, mając po prostu komputer, tablet lub telefon komórkowy z połączeniem internetowym. Łatwo zrozumieć sukces zakładów sportowych, ponieważ emocje, które daje sport, w połączeniu z możliwością łatwego wygrania dużej sumy pieniędzy w ciągu kilku minut, sprawiły, że wiele osób podchodzi do tego nowego hobby, aby je poznać i spróbować. Każdy może grać jednocześnie, gdy ogląda mecz swojej ulubionej drużyny lub gracza, z drugiej strony, jeśli mecz jest z niższej ligi innego kraju, pomiędzy drużynami pół-nieznanymi i niskopoziomowymi, niewielu fanów sportu spędziłoby 2 godziny ich życia oglądając ten mecz.

Chyba że, oczywiście, postawili zakład na ten mecz. W takim przypadku ten zespół o dziwnej nazwie, który ledwo wiadomo, jak to wymówić, staje się jego pasją, zespołem jego ukochanych zawodników, a każdy gol, który zdobędzie, będzie świętem godnym finału mistrzostw świata. Świat zakładów sportowych działa w następujący sposób: bukmacherzy ustalają kwoty w każdym wydarzeniu sportowym, które są związane z prawdopodobieństwem, że bukmacher szacuje, że taka lub inna sytuacja ma miejsce. Te kwoty będą wartością, przez którą kwota zakładu zostanie pomnożona w przypadku trafienia, więc im wyższa kwota, tym wyższe zyski.

Przykład: Stawiamy na 100 euro, że Real Madryt wygra swój następny mecz po kursie 1,70. Jeśli mamy rację, wygramy 100 € * 1,70 = 170 €. Jeśli prognoza nie jest poprawna, kwota ryzyka zostanie utracona, w tym przykładzie 100 EUR. Prawie każdy ma ulubiony sport, który regularnie obserwuje, o którym jest świadomy jego wiadomości, wyników i codziennych aktualizacji.

Popularne powiedzenie „wszyscy mamy trenera w sobie” jest całkowicie prawdziwe, wszyscy myśleliśmy o składzie, który trener powinien dobrać przed tak ważnym meczem, lub jakie wady ma drużyna rywala, aby nasz zespół mógł skorzystać im. To właśnie dzięki tej znajomości sportu możemy uzyskać przewagę nad bukmacherem, lepiej niż on oszacować prawdopodobieństwo rozegrania meczów i uzyskać zyski dzięki stawianym przez nas zakładom.

Jak działają kursy bukmacherskie?

Bukmacherzy używają skomplikowanych i kosztownych narzędzi statystycznych, aby jak najdokładniej określać kursy na wydarzenia sportowe. Jeśli na przykład oszacują, że w meczu tenisowym dwóch graczy ma takie same szanse na wygraną, postawią takie same kursy na obu, na przykład 1,91 dla tenisisty 1 i 1,91 dla tenisisty 2. Z drugiej strony, jeśli oszacują, że gracz 1 ma większe szanse na wygraną niż jego rywal, postawią niższe kursy, na przykład 1,57, a w konsekwencji kursy gracza 2 będą wyższe, być może 2,25. Logiczne jest, że jeśli uważają, że gracz lub drużyna ma większe szanse na wygraną, obniżają szanse, aby zapłacić mniej graczom, którzy wybiorą tę opcję, co jest bardziej prawdopodobne niż odwrotnie. Możemy szybko określić, jakie prawdopodobieństwo bukmacherzy przypisują każdemu zdarzeniu, wykonując po prostu operację matematyczną, biorąc pod uwagę ustalone przez nich kursy. Szanse są odwrotnością prawdopodobieństwa, więc otrzymamy następujący wzór: Prawdopodobieństwo (%) = (1 / Kurs) * 100.

Zobaczmy przykład w meczu Nadal - Federer z kursami 1,91 i 1,91 dla każdego gracza. Aby uzyskać prawdopodobieństwo, że jeden z 2 graczy wygra, zastosujemy wzór: Prawdopodobieństwo (%) = (1 / 1,91) * 100 = 52,35% prawdopodobieństwo, że Nadal lub Federer wygra, ponieważ obaj mają takie same szanse. Ale zastanawiasz się, jak to możliwe, że obaj mają ponad 50% prawdopodobieństwa wygranej? To niemożliwe! Tak, nie jest to możliwe, a powodem tej wartości prawdopodobieństwa jest znacznik zastosowany przez bukmachera.

Jeśli dodamy 2 uzyskane prawdopodobieństwa 52,35% + 52,35% = 104,70%, marża bukmachera przekracza 100%, w tym przypadku 104,70% - 100% = 4,70% marża bukmachera. Jeśli podzielimy ten margines między dwie opcje, które mamy (czy wygra Nadal, czy Federer), otrzymamy 4,70% / 2 = 2,35% marży w każdej opcji.

Jeśli chcemy teraz zobaczyć rzeczywiste prawdopodobieństwo, jakie bukmacher przypisał zwycięstwu Nadala, to odejmiemy tę marżę od obliczonego przez nas początkowego prawdopodobieństwa: 52,35% - 2,35% = 50%, to jest rzeczywisty prawdopodobieństwo, które bukmacher szacuje na zwycięstwo Nadala. Biorąc pod uwagę, że wygrana Federera ma takie same szanse, kasyno szacuje, że ma on również 50% szans na wygraną, a teraz sumuje się: 50% + 50% = 100%! Jest to logiczne, ponieważ obaj mają ten sam limit, prawdopodobieństwo wygrania wynosi 50% dla każdego. Kiedy masz już pewne doświadczenie w obstawianiu, nie musisz wykonywać tych wszystkich obliczeń, ponieważ intuicyjnie wiesz, jakie przybliżone prawdopodobieństwo oznacza każdy kurs.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus