Jak grać w symulowane gry karciane Betgames STS?

Kilka miesięcy temu bukmacher STS wprowadził do swojej oferty możliwość zawierania zakładów na gry karciane. Jakim cudem, skoro takowe są zakazane przez ustawę hazardową? Okazuje się, że istnieje pewna furtka, która została wykorzystana przez STS, w ich najnowszej usłudze zwanej Betgames. Dzięki temu STS jest pierwszym bukmacher w naszym kraju, który pozwala na obstawianie gier karcianych za pośrednictwem zwykłego konta bukmacherskiego. 

Betgames, bo właśnie tak nazywają się symulowane gry karciane u bukmachera STS, istnieje od 30 sierpnia 2019 roku. Obecnie możemy obstawiać zakłady na trzy gry - pokera, wojnę i bakarat. Ze względu na ogromną popularność gier, zarówno wśród wiernych użytkowników bukmachera, jak i nowych graczy, STS zapowiada, że już niedługo będziemy mieli okazję spróbować zupełnie nowych gier. Zapraszamy na podsumowanie i recenzję najnowszej usługi dostępnej u bukmachera STS. Może nie są to prawdziwe karty, ale i tak możemy liczyć na sporą dawkę emocji. Zapraszamy do czytania.

Podstawowe informacje o STS Betgames

Jak już wspominaliśmy, Betgames miał swoją premierę dokładnie 30 sierpnia 2019 roku. Usługa zyskała sporą popularność zarówno wśród osób, które korzystały z usług STS, jak i przyciągnęła do bukmachera wielu nowych klientów. Dlaczego tak się stało? Można powiedzieć, że jest to po prostu tęsknota graczy za grami karcianymi. Przypominamy bowiem, że obecnie są one u nas w kraju nielegalne, a Totalizator Sportowy, który miał zapewnić nam dostęp do kasyna online, potraktował je nieco po macoszemu.

Symulowane gry karciane na www.sts.pl są także bardzo proste i przyjemne, a pojedyncze rozdanie trwa maksymalnie kilka minut. Jest to więc idealny sposób na to, by zrelaksować się przed jakimś meczem lub po ciężkim dniu w pracy, nie poświęcając na to całego dnia. Co więcej, dzięki temu, że rozgrywka jest taka szybka, postawiona kasa wraca do nas niemalże niezwłocznie, co pozwala na obstawianie przez cały czas.

W przypadku normalnych sportów inwestujemy przynajmniej na kilka godzin i w tym czasie nasze pieniądze pozostają zamrożone. Dużym plusem jest również to, że symulowane gry karciane odbywają się 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Możemy obstawiać niezależnie od tego, czy akurat jest święto, bądź też środek nocy. 


Każda z gier prowadzona jest przez krupiera, najczęściej młodą i atrakcyjną dziewczynę. To od niej zależy, jak potoczy się dana rozgrywka, gdyż ona rozdaje karty i je tasuje. Warto zwracać uwagę na to, co mówi, gdyż dzięki temu nigdy nie przegapimy momentu, w którym będziemy mogli obstawiać. Każda z gier posiada także czat online, który pozwala nam nawiązać kontakt z innymi osobami obstawiającymi tę samą grę. Możemy wymienić się z nimi uwagami, przewidywać dalsze losy rozdania, a nawet chwalić się wygranymi kuponami.

Świetny sposób, by poznać innych pozytywnie zakręconych typerów i razem z nimi się bawić. Mimo że sami nie mamy wpływu na przebieg rozgrywki, to dzięki czatowi, możemy poczuć się, jakbyśmy naprawdę siedzieli przy stole. 

Symulowane gry karciane, o co chodzi?

No dobrze, ale o co chodzi w tych symulowanych grach karcianych? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Symulowane gry karciane to nic innego, jak odmiana zwykłej gry przystosowana tak, by można ją było obstawiać. Ze względu na to, że ustawa hazardowa blokuje nam dostęp do grania w gry karciane, nie można było udostępnić na stronie bukmachera zwykłego Pokera Texas Hold`em czy innej gry. Trzeba było nieco obejść przepisy i zastosować technikę pozwalającą wprowadzić grę karcianą do oferty, ale tak, by Ministerstwo Finansów nie miało z tym problemów.

Jedyną opcją było więc wprowadzenie gier zmodyfikowanych tak, by gracz nie miał wpływu na przebieg rozgrywki. Jedyne co może robić typer to typować to, co zaraz stanie się na stole. Z tego powodu nazywamy to symulowanymi grami karcianymi. Nie mamy wpływu na nic, ale możemy typować. Coś jak w przypadku meczu piłkarskiego. Oglądamy jego przebieg, ale tak naprawdę nie możemy w żaden sposób wpłynąć na jego wynik (pomijając ekstremalne pomysły jak np. wybiegnięcie nago na boisku, co zdarza się dość często) 

Jak zacząć obstawiać symulowane gry karciane?

Aby obstawić zakład na jedną z trzech dostępnych w ofercie bukmachera STS gier, trzeba wpierw założyć konto na jego stronie www.sts.pl. Jest to bardzo proste i trwa maksymalnie kilka minut. Skorzystajmy też z kodu promocyjnego "BETONLINE", który dodatkowo daje nam na grę 29 PLN bez depozytu! Na początku stajemy się posiadaczami konta tymczasowego, które niestety nie pozwala na zbyt wiele, a co najgorsze nie umożliwia wypłacania kasy. Warto więc przemóc się i od razu zdecydować się na aktywację swojego konta poprzez zweryfikowanie tożsamości dowodem osobistym.


W tym celu należy zrobić zdjęcie lub wykonać skan obu stron dowodu i wysłać obrazki do pracowników bukmachera, którzy sprawdzą poprawność wpisanych przez nas na etapie rejestracji danych. Następnie należy wpłacić pieniądze. Minimalna stawka wynosi 2 złote, a obstawiać możemy jedynie kupony pojedyncze. Nie ma możliwości obstawiania kuponu akumulacyjnego. Pamiętajmy, że z oferty Betgames, jak i ze zwykłych zakładów bukmacherskich, skorzystać mogą jedynie pełnoletni.

Jak grać w gry karciane Betgames STS?

W ofercie Betgames bukmachera STS znajdziemy trzy gry:

 • poker online,
 • wojnę i
 • bakarat.

Skupimy się dzisiaj na tej pierwszej, gdyż to właśnie pokera dotyczy nasz artykuł (tylko troszkę się rozpisaliśmy). Każda z gier posiada bardzo podobną mechanikę, więc gdy tylko poznamy zasady rządzące obstawianiem w jednej z nich, poradzimy sobie ze wszystkimi. Dobrze, gdy graliśmy w te gry naprawdę. Zasady gier dostępnych w Betgames są bowiem zbliżone do tych prawdziwych, a więc będzie nam dużo łatwiej. 

Każda z gier ma różną ilość etapów w ciągu jednego rozdania. W przypadku gry poker online mamy aż cztery szanse na typowanie. Przed zawarciem zakładu dostajemy kilkanaście sekund na zastanowienie. Kursy na poszczególne typy zmieniają się w zależności od sytuacji na stole i etapu. Zaraz wytłumaczymy sobie dokładniej zasady gry w pokera. Jeśli graliście kiedyś w zwykłego Texas Hold`Em, możecie podarować sobie czytanie dalszej części tego artykułu i zabrać się za obstawianie.

Jak grać w pokera w STS Betgames?

Zasady gry w pokera w STS Betgames są bardzo zbliżone do tych znanych z Texas Hold`Em. W grze bierze udział 6 graczy, który grają jedną talią składająca się z 52 kart. Wygrywa najmocniejszy układ na stole. Każdy dostaje po dwie karty, pięć trafia na stół i są wspólne dla każdego z graczy. Zadaniem typera jest obstawienie, który z graczy wygra dane rozdanie lub jaki układ w danym rozdaniu będzie najmocniejszy. Jakie mamy układy?

Wyróżniamy następujące układy, w kolejności od najmocniejszego do najsłabszego:

 • Poker Królewski - karty w kolejności od asa do 10 o tym samym kolorze
 • Poker - karty ułożone w kolejności o tym samym kolorze
 • Kareta - układ, w którym cztery karty mają dokładnie taką samą wartość
 • Full House - układ, w którym możemy wyróżnić trójkę oraz parę. 
 • Kolor - karty występują w tym samym kolorze, nie po kolei
 • Strit - układ 5 kart, w którym wartości kart ułożone są w kolejności w innych kolorach
 • Trójka - układ, w którym trzy karty mają dokładnie taką samą wartość 
 • Dwie pary - układ, w którym znajdują się dwie pary o takiej samej wartości
 • Jedna para - układ, w którym znajduje się jedna para złożona z kart tej samej wartości 
 • Wysoka karta - układ, w którym nie ma zachowanej kolejności, karty nie są w tym samym kolorze i nie ma żadnych par

Jak widać, nie jest to trudne i po kilku rundach będziemy wiedzieli, co dokładnie jest na stole i jak należy obstawiać. No dobrze, a kiedy mamy obstawiać? Wyróżniamy w sumie cztery etapy, które mają miejsce przed konkretnymi sytuacjami na stole:

 1. typowanie - przed rozdaniem kart graczom
 2. typowanie - po rozdaniu dwóch kart graczom, przed rozłożeniem trzech wspólnych kart na stole
 3. typowanie - przed odkryciem czwartej karty
 4. typowanie - przed odkryciem piątej karty

Po odkryciu piątej karty dochodzi do ogłoszenia wyników. Wygrywa gracz posiadający najmocniejszy układ. Pojedyncze rozdanie trwa około 5 minut, wiec w ciągu godziny możemy całkiem sporo zarobić... albo stracić. Takie uroki bukmacherki.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl


.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

 1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
  Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus