Fortuna. Codziennie 30 PLN na Australian Open!

Granie na typy Australian Open 2021 ze specjalnym bonusem od marki Fortuna. Jak zdobyć każdego dnia 30 PLN premii? Oto promocja dla każdego fana obstawiania tenisa!

Fortuna kod promocyjny dla obecnych klientów

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl obowiązuje z okazji Australian Open 2021 specjalny kod promocyjny dla obecnych klientów. To właśnie dzięki niemu do zdobycia jest premia 30 PLN każdego dnia, a łącznie nawet 90 PLN na obstawianie! Jak to wszystko działa, co trzeba wiedzieć o samym haśle bonusowym?

Przy dokonywaniu wpłaty kwalifikacyjnej należy pamiętać o tym, by wpisać kod "30live". Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli upominać się o bonus przygotowany przez bukmachera. Co bardzo ważne, typy na Australian Open 2021 można już grać, więc każdy powinien znaleźć wkrótce swoich faworytów.


Legalny bukmacher Fortuna przygotował bonus 30 PLN dla każdego, kto wpłaci co najmniej 30 PLN korzystając ze podanego już kodu promocyjnego. Przelewów kwalifikacyjnych można dokonywać tylko w godzinach 7.00 - 13.00. Oferta działa zarówno na tradycyjnej stronie, jak i w aplikacji mobilnej.

Codzienny bonus 30 PLN od Fortuny. Jak zdobyć?

Gracz nie musi zapisywać się do promocji bonusowej, jednak musi pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach. Jedna z nich dotyczy tego, że bonus może być wykorzystany w ciągu 12 godzin od zaksięgowania na koncie. Dostępny jest tylko dla zakładów na żywo granych w formie kuponów AKO, SOLO lub MAXIKOMBI.

W zależności od tego przez ile dni trwania promocji będziemy dokonywać wpłaty, do zdobycia mamy 30, 60 lub 90 PLN. Każdy promocyjny depozyt musi być zaksięgowany w godzinach 7.00 - 13.00. Na jeden dzień przypada maksymalnie jeden prezent.

Dodatkowe środki są wypłacane w formie punktów FKP. Można je wykorzystać, grając swoje typy na tenis, w tym propozycje z oferty na Australian Open 2021. Przypominamy, że to pierwsza duża impreza, w której zobaczymy w akcji Igę Świątek.

Mecze Australian Open na żywo w Fortuna TV!

Każda osoba zarejestrowana na stronie internetowej www.eFortuna.pl może oglądać mecze Australian Open 2021 bez opłat. Wszystko to podczas obstawiania LIVE za pośrednictwem usługi Fortuna TV.

Do obstawiania meczów live potrzebne jest darmowe konto typerskie, które można założyć w kilka chwil. Kod promocyjny dla nowych graczy to "BETONLINE", a do zdobycia na dobry początek jest 20 PLN bez wpłaty, 100% do 2000 PLN przy pierwszym przelewie oraz ekstra 200 PLN jako zakład bez ryzyka, w tym także na mecze tenisa online!

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" dostępny również na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus