Formuła 1. Transmisje online za darmo

Sezon F1 2019 będzie dostępny za darmo online? Od marca do grudnia czekają nas Grand Prix z Robertem Kubicą w akcji! Gdzie obejrzeć transmisje w internecie? 


Miłośnicy sportu cały czas szukają informacji na temat tego, gdzie oglądać F1 w internecie. Niestety, na ten moment nic nie wskazuje na to, by jakakolwiek platforma dostępna w naszym kraju udostępniała całkowicie darmowe transmisje! 

F1 darmowe transmisje PL

Prawa telewizyjne do F1 posiada Eleven Sports. Oznacza to, że będzie można oglądać transmisje z GP zarówno na stronie internetowej ES oraz w aplikacji IPLA czy Player.pl. Chętni będą mogli również wykupić dostęp do Eleven u swojego operatora telewizji kablowej. 

Sezon F1 2019 rozpoczyna się zawodami GP Australii. Ostatni event zaplanowany jest na początek grudnia, co oznacza, że przed nami prawie rok emocji na najwyższych obrotach! 

 Chcesz sprawdzić, jakie mecze za darmo dostępne są dzisiaj? Przejrzyj nasz portal, w którym zawsze znajdziesz aktualne listy transmisji internetowych! 

------

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus