Fame MMA 9. Kiedy gala, kto walczy, gdzie transmisja?

Gala Fame MMA 9. Kiedy się odbędzie, czy znana jest już data? Niektórzy zawodnicy wpisani są już do karty walk. Oto wszystkie szczegóły, które powinny zainteresować każdego fana freak fightów!

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 9? [DATA]

Gala Fame MMA 9 będzie wzbudzała ogromne zainteresowanie kibiców. Na jej temat informacje poszukiwane były już tuż po ósmej edycji imprezy, co oznacza, iż możemy spodziewać się kolejnych rekordów oglądalności. Oczywiście, data Fame MMA 9 jeszcze znana nie jest, ale pewne szczegóły na jej temat dość regularnie zostają przedstawiane wszystkim miłośnikom walk celebrytów.

Niestety, na chwilę obecną nie można konkretnie odpowiedzieć na pytanie, kiedy Fame MMA 9. Biorąc pod uwagę historię gal, wiele wskazuje na to, że edycję z numerem dziewięć będziemy mogli obejrzeć w marcu 2021 roku. Wiele osób stawia na początek lub koniec tego miesiąca. Prawdopodobnie w podobnym czasie jakąś imprezę ogłoszą także organizatorzy KSW.


Fame MMA 9 karta walk. Kto walczy, jacy zawodnicy wystąpią? [FIGHT CARD]

Podczas Fame MMA 8 w akcji zobaczyliśmy, między innymi, Marcina Najmana, Don Kasjo oraz Kacpra Błońskiego oraz Marcina Dubiela. Main event nie zawiódł, a w najgorętszej walce wieczoru nie zabrakło kontrowersji. Jak będzie na Fame MMA 9? Walki jeszcze w większości znane nie są, jednak możemy być pewni, że fight card będzie uzupełniany na bieżąco aż do roku 2021.

Ile walk zobaczymy na Fame MMA 9? Fight card prawdopodobnie będzie składał się z około dziesięciu pojedynków. Prawdopodobne jest, że wystąpi na Fame MMA 9 Popek, a wiele osób liczy także na powrót Marty Linkiewicz.

Pewne jest to, iż w jednej z walk Jakub "Kubańczyk" Flas zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Będzie to pojedynek o pas kategorii wagowej 84 kg. Kolejnym już oficjalnie przedstawionym uczestnikiem gali Fame MMA 9 jest Patryk Domke.

Kiedy będziemy znać więcej nazwisk, pojawią się też zapewne przygotowane na Fame MMA 9 typy.

 • Jakub "Kubańczyk" Flas - Marcin Malczyński
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • Patryk Domke - TBA

  Gdzie transmisja Fame MMA 9? Jak oglądać galę?

  Transmisja Fame MMA 9 to niezwykle popularny temat i możemy być pewni, że będzie tak aż do samego początku gali. Oczywiście, jak zawsze poszukiwany będzie przede wszystkim Fame MMA 9 stream za darmo, ale niewielkie są szanse, iż taki materiał zostanie udostępniony w legalnych źródłach.

  Na łamach portalu meczyki Fame MMA 9 na pewno będzie wspominane nieraz. Przygotujemy dla was wszystkie informacje niezbędne do tego, by dowiedzieć się, jak obejrzeć Fame MMA 9. Na razie pozostaje poczekać na więcej szczegółów dotyczących samej imprezy.

  Bonus bez wpłaty na obstawianie MMA do odebrania z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

  -----

  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


  Promocje bukmacherskie

  Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
   Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus