FAME MMA 3. Gala online 30.03.2019!

30.03.2019 czeka nas gala FAME MMA 3. Pojedynek wieczoru to Szymon Kasprzyk “Isamu” vs. Daniel Pawlak “DeejayPallaside”, ale bez wątpienia najwięcej emocji i komentarzy wzbudza starcie siostry Godlewskiej z Martą Linkiewicz!


Karta walk FAME MMA 3
 to dokładnie dziewięć pojedynków. Po raz pierwszy w historii tej imprezy zobaczymy walkę kobiecą i to od razu taką, dla której na pewno wiele osób zdecyduje się na wykupienie dostępu do streamu! O pojedynku Monika Godlewska vs Marta Linkiewicz pisze się w internecie od bardzo dawna i chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie to starcie będzie prawdziwym hitem wieczoru! 

FAME MMA 3 meczyki

FAME MMA 3 stream online można znaleźć na oficjalnej stronie gali. Dostęp do streamu jest płatny, ale zapewnia nam dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego z internetem oraz pozwala na oglądanie przed ekranem komputera czy telewizora wspólnie ze znajomymi w domowym zaciszu. 

Jeżeli chcesz obejrzeć FAME MMA 3 na żywo, możesz kupić bilet wstępu do Atlas Areny. Najtańsza wejściówka to wydatek rzędu 50 PLN, a najdroższa - 50 PLN! 

Jesteś gotowy na jedyną w swoim rodzaju galę freak fightów? FAME MMA 3 już pod koniec marca tego roku! 


LV BET bukmacher - oficjalny sponsor gali FAME MMA!

-----

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus