E-sport w zakładach bukmacherskich online

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce przechodzi dynamiczny rozwój. Obecnie w branży bukmacherskiej powstają nowe legalne zakłady bukmacherskie wdrażające na rynek zakładów wzajemnych konkurencyjne oferty kursowe, promocyjne oraz bonusowe. Bogaty asortyment dyscyplin sportowych sprawia, że również najbardziej wymagający gracze internetowi oraz stacjonarni korzystający z usług bukmacherskich punktów naziemnych znajdą ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.


Obecnie coraz popularniejsze stają się e-sporty, które dostępne są w wybranych ofertach zakładów bukmacherskich. Dynamiczny rozwój gier sieciowych wymusza na bukmacherach nieposiadających w swoich ofertach stworzenie kategorii e-sport dedykowanej miłośnikom gier komputerowych. Według ekspertów branży bukmacherskiej dynamiczny rozwój oraz rosnąca popularność gier sieciowych skutecznie determinuje zakłady bukmacherskie do rozszerzania swoich ofert o e-sporty.

Oferta e-sport w zakładach bukmacherskich

Bukmacherzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, w kategorii e-sport udostępniają najbardziej popularne gry sieciowe dostępne na rynku gier komputerowych. Według statystyk kategorie e-sportowe z powodzeniem mogą konkurować w zakresie popularności z najbardziej uznanymi dyscyplinami sportowymi, t.j. piłką nożną, koszykówką, hokejem na lodzie czy tenisem. W ofercie zakładów bukmacherskich posiadających rozbudowaną ofertę e-sportową dostępne są następujące pozycje:

  • Counter-Strike: GO,
  • Dota 2,
  • League of Legends,
  • Hearthstone,
  • Starcraft 2 lub Brood War,
  • Overwatch,
  • Rainbow six,
  • Heroes of the Storm,
  • King of Glory.

Oferta gier sieciowych udostępniona w kategorii e-sport jest wciąż uaktualniana o nowe pozycje, które dominują pod względem popularności na rynku gier komputerowych. Według opinii specjalistów branży bukmacherskiej oraz graczy online kursy na wydarzenia e-sportowe plasują się w czołówce pod względem wysokości wskaźnika, co wpływa pozytywnie na zawieranie zakładów wzajemnych w tej kategorii.

Ponadto ilość wydarzeń e-sportowych jest dostatecznie rozbudowana, aby zadowolić najbardziej wymagających graczy e-sportowych.

Funkcjonalność kategorii e-sport w ofercie bukmacherów

Dynamiczny rozwój e-sportów sprawił, że zakłady bukmacherskie dostrzegając potencjał w tej kategorii, uruchomiły oferty dedykowane grom sieciowym. Dyscyplina e-sportowa spotkała się z dużym zainteresowaniem graczy, dlatego oferta gier sieciowych stale jest modyfikowana w celu sprostaniu wymaganiom stawianym przez graczy.

Bukmacherzy wdrażają dynamiczną politykę marketingową polegającą na promowaniu e-sportów poprzez udostępnianie dedykowanych lig i turniejów e-sportowych. Liczba graczy uczestniczących w organizowanych przez bukmacherów ligach i turniejach stale rośnie i osiągnęła już kilka tysięcy czynnych graczy.

Zakłady bukmacherskie w celu zachęcenia graczy do udziału w proponowanych rozgrywkach e-sportowych uatrakcyjniają warunki udziału graczy, poprzez urozmaicone promocje i bonusy, które są konkurencyjne na tle innych ofert zakładów bukmacherskich.Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus