Dwa nowe kanały Polsatu z meczami LM!

22.03.2018 15:00

Telewizja Polsat wykupiła prawa do pokazywania na żywo meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów. Marian Kmita, szef Polsatu Sport, zdradził, że planowane jest uruchomienie dwóch nowych kanałów specjalnie na potrzeby tych transmisji! 


Prawa telewizyjne do pokazywania Ligi Mistrzów w Polsacie obowiązywały będą od sierpnia 2018 do końca sezonu w roku 2021. W rozmowie z "Super Expressem" Marian Kmita pokusił się o podanie kilku szczegółów dotyczących przyszłości. 

- Podpisaliśmy umowę, która narzuca na nas konkretne obowiązki. Wszystkie mecze pokażemy na żywo, co jest chyba najważniejszą informacją. Wiadomo, że będziemy dedykowali specjalne dwa kanały dla obsługi tej potężnej masy meczów - powiedział zarządca Polsatu Sport. 

To jeszcze nie koniec ofensywy Polsatu. Telewizja planuje również powalczyć o pokazywanie spotkań polskiej Ekstraklasy. Na chwilę obecną mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju pokazuje NC+, który ma podpisaną umowę do końca sezonu 2018/2019. 

- Nie będę ukrywał, jesteśmy zainteresowani. Natomiast w jakim stopniu to zainteresowanie będzie się wyrażało, to wszystko zależy od właściciela Solorza. Zainteresowanie tak, a skuteczność zobaczymy - kończy Kmita.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. eTOTO najlepszy legalny bukmacher
    Aktualna oferta bonusów na www.etoto.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd