Debiut Jóźwiaka

20.11.2019 13:30

Najważniejszym wydarzeniem wtorkowego pojedynku reprezentacji z drużyną narodową Słowenii było pożegnanie Łukasza Piszczka, który kończy karierę międzynarodową po 12 latach występów w koszulce z orzełkiem na piersi. W tym samym czasie zaczął ją Kamil Jóźwiak, który zadebiutował w kadrze seniorów.


Skrzydłowy Lecha Poznań, który uchodzi za jeden z największy talentów tamtejszej akademii, wszedł na boisko na ostatnie pięć minut, zastępują swojego niedawnego kolegę z młodzieżówki, Sebastiana Szymańskiego, który przeciwko Słowenii zdobył swoją premierową bramkę.

Od kiedy zacząłem grać w piłkę, zawsze moim marzeniem była gra w pierwszej reprezentacji Polski. Gdy to się spełniło, nawet nie wiem, co powiedzieć. Jestem w wielkiej euforii, ogromnie szczęśliwy, że osiągnąłem kolejny cel” - mówił na gorąco po debiucie Kamil Jóźwiak, który podkreślał też, że został bardzo dobrze przyjęty przez starszych kolegów na zgrupowaniu.

O samym występie wiele napisać nie można, bo trwał on zbyt krótko, ale patrząc na obsadę skrzydeł w reprezentacji Jerzego Brzęczka można pokusić się o tezę, iż o wyjazd na turniej finałowy UEFA EURO 2020 będzie bardzo trudno.   

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus