Darmowy zakład na mecz Polaków w TOTALbet!

07.06.2019 13:25

W piątek 7 czerwca o godzinie 20:45 w Skopje swój drugi mecz w ramach Eliminacji UEF EURO 2020 rozegra reprezentacja Polski. Z okazji potyczki Biało-Czerwonych z Macedonią Północną bukmacherzy przygotowali liczne promocje. Jedną z nich marka TOTALbet.


W ramach oferty specjalnej, której poświęcona jest ta notka każdy gracz może otrzymać freebet o równowartości 25 PLN do wykorzystania na zakład na żywo, dotyczący potyczki Polaków z Macedończykami. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć taką premię?

Tak naprawdę wystarczy zalogować się na swoje konto w serwisie online i obstawić przedmeczowy zakład solo lub ako o kursie minimalnym 2,00. Musi się na nim znaleźć zdarzenie z oferty na opisywany pojedynek. Stawka? Dokładnie 49 PLN!

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego TOTALbet? Zarejestrujesz je w parę chwil na oficjalnym portalu wspomnianego powyżej operatora.

______________________

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd