Czym jest Strefa Typera u bukmachera Fortuna?

Dostępna u bukmachera Fortuna Strefa Typera to forum, czat oraz miejsce, w którym dostępne są typy bukmacherskie na każdy dzień. Jak to dokładnie działa, jak zacząć się tam udzielać i czy aby na pewno to zawsze dobry pomysł? Wszystko, co trzeba wiedzieć w jednym miejscu - sprawdź sam!

Strefa Typera. Forum bukmacherskie na eFortuna.pl?

Wydawać by się mogło, że nie jest możliwe, aby forum typerskiedostępne było na stronie oferującej zakłady online. W końcu w tym wszystkim widać swego rodzaju konflikt interesów. Okazuje się jednak, że niekoniecznie tak właśnie jest, a przygotowana przez markę Fortuna Strefa Typera udowadnia to nie od dzisiaj.

Fortuna od dłuższego czasu oferuje swoim klientom miejsce, w którym mogą oni rozmawiać z innymi graczami o typach. Często mówi się, że zostało udostępnione przez firmę Fortuna forum, ale nie w stu procentach jest to prawda. Widać to na pierwszy rzut oka od razu, jak tylko przejdziemy do opisywanej zakładki po raz pierwszy.


Fora kojarzą się przede wszystkim z miejscami, gdzie posty dodaje się przemyślane, długie, a na odpowiedź czasem trzeba czekać parę ładnych godzin. W dzisiejszych czasach tego typu miejsce nikomu nie jest do niczego potrzebne i właśnie dlatego zastąpione zostało przez czat. Fortuna strefa typera to panel, w którym rozmowy toczą się w czasie rzeczywistym i nie trzeba długo czekać, by zajęto się naszym pytaniem. W ciągu minuty dodawanych jest co najmniej kilka postów, a w weekendy - nawet dużo więcej!

Gdzie znajdę Strefę Typera i dla kogo jest to miejsce?

Aby dostać się do Strefy Typera nie jesteśmy zmuszeni do wykonywania żadnych szczególnie skomplikowanych kroków. Najważniejsze jest to, że można to wszystko załatwić nie tylko w sposób standardowy, ale również mobilny, za pośrednictwem smartfona czy tabletu.

Strefa Typera Fortuna dostępna jest w zakładce znajdującej się w górnym panelu strony internetowej www.eFortuna.pl. Działa przez całą dobę, ale - rzecz jasna - nie w każdej porze mamy wielu chętnych rozmówców.

Jeżeli szukamy strony, która będzie oferowała nam typy dnia, raczej na pewno będziemy zadowoleni z tego, co jest oferowane przez Fortunę w Strefie Typera. Użytkownicy tego forumzamieszczają pewniaki niemal cały czas, a najważniejsze w tym wszystkim jest to, że bardzo łatwo jest zweryfikować które rzeczywiście zostały postawione. Ma to ogromne znaczenie, bo przecież pewniak rzeczywiście zagrany przez kogoś za 1000 złotych wygląda poważniej, niż ten, który został zaproponowany przez kogoś, kto tylko twierdzi, iż tyle postawił.

Fortuna Strefa Typera na pewno nie jest miejscówką dla osób, które szukają dla siebie bukmachera. W tym przypadku nie znajdziemy porównań bonusów czy nie dowiemy się o ciekawych promocjach na stronach innych od www.eFortuna.pl.

Typy bukmacherskie na każdy dzień. Czy gracze Fortuny grają skutecznie?

Wiemy już, że dostępne są w Strefie Typera typy bukmacherskie, ale pozostaje jeszcze pytanie, czy granie na nie jest w stanie przynieść nam sukces. Jak to z tym jest w rzeczywistości?


Trzeba przyznać, że nie brakuje na forum Fortuny takich typerów, którzy skutecznie obstawiają. Na ich typy wiele osób czeka najczęściej z wielkim wytęsknieniem. Jeżeli spędzimy już w tym miejscu trochę czasu, na pewno będziemy doskonale wiedzieć, na czyje pewniaki warto zwracać szczególną uwagę.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest śledzenie zakładki "Najpopularniejsze posty". W tym miejscu pojawiają się takie wpisy, które zbierają najwięcej "lajków". Możemy być pewni, iż wśród nich znajdziemy często te, które podchodzą od graczy godnych zaufania, natomiast zostaną pominięte propozycje płatnych typów oraz inne "podejrzane" posty.

Czat bukmacherski zamiast forum - to coraz częstszy wybór obstawiających!

Jeszcze nie tak dawno typerzy wybierali przede wszystkim fora, jednak od dłuższego czasu ich coraz częstszym wyborem jest czat bukmacherski. Ma on sporo zalet:

  • rozmowa jest toczona na żywo
  • łatwiej otrzymać natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie
  • szybciej dowiadujemy się tego, co nas interesuje
  • nie musimy martwić się, że o jakimś pewniaku dowiemy się za późno.

W przypadku produktu Fortuna Strefa Typera każdy z tych plusów jest jak najbardziej aktualny. Co bardzo ważne, żeby korzystać z tego działu wcale nie potrzebujemy niczego poza darmowym kontem typerskim!

Jak zostać klientem Fortuny, czyli bonus bez depozytu + kod promocyjny


Jeżeli nie jesteśmy klientami bukmachera Fortuna, możemy utworzyć darmowe konto typerskie na stronie www.eFortuna.pl w ciągu paru chwil. Aktualny kod promocyjny brzmi "BETONLINE", a dla nowo zarejestrowanych przygotowano tutaj nie jeden, nie dwa, ale aż trzy prezenty na start!

W ramach pakietu powitalnego nowi klienci mogą otrzymać następujące premie:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka

Obstawianie w Fortunie jest w stu procentach legalne, a sam bukmacher chętnie organizuje oferty specjalne dla zarejestrowanych. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl różnego rodzaju bonusy dla obecnych klientów nie są niczym nowym, a zakłady można grać zarówno w sposób tradycyjny, jak i w aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS oraz Android.

A jakie jest wasze doświadczenie ze Strefą Typera Fortuna? Uważacie, że jest to miejsce, które warto odwiedzać czy może mówimy o czymś całkowicie przereklamowanym?

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" dostępny również na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus