Czy rejestracja w STS w internecie jest legalna?

Czy u bukmachera STS rejestracja jest w stu procentach legalna i bezpieczna bez względu na wszystko? Początkujący typerzy zapominają o pewnych ważnych kwestiach, przez co niekiedy popadają w poważne tarapaty. Podpowiadamy, co zrobić, by nie podzielić losu takich osób.

Legalny bukmacher STS - jak to naprawdę z tym jest?

Dla wielu graczy obstawianie meczów u bukmachera jest sprawą jasną - jeżeli chcemy zagrać jakiś kupon, wchodzimy na dowolną stronę, gramy za konkretną stawkę i gotowe. Problem w tym, że nie wszystkie portale online są w Polsce legalne, ponieważ tylko niecałe 20 posiada licencje Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów przez internet czy w punktach stacjonarnych.

W dzisiejszych czasach wydaje się to raczej mało prawdopodobne, ale warto podkreślić, że istnieje taka możliwość, by bukmacher był legalny stacjonarnie, a jednocześnie nie mógł przyjmować zakładów przez internet. Swego czasu było tak z rumuńskim Superbetem - jego oddziały były czynne, ale strona nie pozwalała na granie kuponów bez wychodzenia z domu. Zmieniło się to dopiero stosunkowo niedawno.


Na szczęście, w przypadku strony www.STS.pl takie nieszablonowe rozwiązania nie mają miejsca. Mówimy o bukmacherze, który działa zgodnie z przepisami na wielu płaszczyznach, co nie znaczy, że nie ma od tego żadnych wyjątków i nikomu nie grożą przykre konsekwencje w przypadku tego bukmachera.

Czy w STS rejestracja jest zawsze bezpieczna i nie narobi nam kłopotów?

Dobra wiadomość jest na pewno taka, że w STS rejestracja jest zgodna z przepisami. Jeżeli tylko jesteśmy osobami pełnoletnimi, możemy bez żadnego problemu założyć konto na www.STS.pl i nie musimy obawiać się o konsekwencje swoich czynów. Oczywiście, nawet od tego są wyjątki.

Nigdy nie powinniśmy w żadnej kwestii oszukiwać bukmachera co do swoich danych i to nawet jeśli STS nie wymaga natychmiastowej weryfikacji dokumentów. Pamiętajmy, że tak zwane konto tymczasowe prędzej czy później kończy swoją ważność, a nasze mniejsze czy większe kłamstwa w końcu ujrzą światło dzienne.

Przy zapisywaniu się do bukmachera akceptujemy jego regulamin, a tam znajdziemy - między innymi - informacje o tym, że jedna osoba nie może posiadać więcej niż jednego konta. Niestety, cały czas słyszy się, jak ktoś rejestruje kolejny profil, by otrzymać od STS bonus powitalny na specjalnych zasadach i tak dalej. Takie działania nigdy nie kończą się dobrze i trzeba mieć tego świadomość!

Ogromną "kreatywnością" bardzo często popisują się młodzi fani obstawiania sportu. Zdarza się, że ktoś zakłada konto w STS, mimo iż nie jest jeszcze pełnoletni. Co gorsza, wie, że łamie przepisy, a nawet potrafi "przerobić" pewne informacje w dokumencie. To już kwalifikuje się jako przestępstwo i może wiązać się ze skutkami znacznie gorszymi niż tylko blokada konta.

Zakładanie konta w STS. O czym jeszcze warto pamiętać?

Pomijając bardzo skrajne sytuacje, nikt nie powinien mieć żadnych problemów po założeniu konta w STS. Wiele osób chwali sobie granie u bukmachera przez internet. W porównaniu z chodzeniem do punktów jest to zdecydowanie wygodniejsze - można stawiać zakłady bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy i jakie mamy plany następne godziny.

Zawsze rejestrując konto u bukmachera, musimy mieć na uwadze, by grać tylko tam, gdzie jest to legalne. W przypadku marki STS nie ma musimy się o to obawiać - firma ta działa zgodnie z ustawą hazardową, a więc za korzystanie z jej usług nie grożą nam żadne problemy prawne.

Uwaga! Firma bukmacherska STS działa nie tylko na polskim rynku. Portal o nazwie STSbet zyskuje na popularności na Zachodzie. Jest on dostępny również w języku polskim, co nie znaczy, że na terenie naszego kraju można z niego korzystać! Opisywany serwis jest przeznaczony tylko dla zagranicznych klientów bukmachera STS, którzy mieszkają na co dzień w takich krajach jak Niemcy czy Wielka Brytania.


Jeżeli założymy konto w STSbet w Polsce nie możemy być już pewni tego, że nie zostaną wobec nas wyciągnięte żadne konsekwencje. Nazwa jest myląca, ale nadal mówimy tutaj o bukmacherze, który u nas jest po prostu nielegalny! Widać to chociażby po ofercie zawierającej kasyno internetowe z automatami na pieniądze.

STS bonus dla Polaków. Legalne 29 PLN bez wpłaty!

Jeżeli założymy konto na www.STS.pl i wpiszemy przy tym kod promocyjny "BETONLINE", możemy liczyć na specjalny, legalny bonus w wysokości 29 PLN. Premia jest przyznawana jako prezent bez wpłaty, a to oznacza, iż nie musimy przelewać nawet złotówki, by zgarnąć kasę na obstawianie!

Dla wszystkich nowych klientów bukmacher STS przygotował nie tylko premię bez depozytu, ale również bonus po dokonaniu pierwszej wpłaty. Do odebrania jest w tym przypadku 100% do 1200 PLN, a oprócz tego ekstra 20 PLN na STS Betgames i 20 PLN na Wirtualne Sporty.

Każda osoba posiadająca konto w STS może zdobywać różnego rodzaju bonusy, które są regularnie udostępniane w ramach promocji okazjonalnych na weekendy, ważne rozgrywki sportowe i tym podobne.

Jak widać, STS rejestracja to nic trudnego czy skomplikowanego. Najważniejsze to działać zgodnie z regulaminem strony i upewnić się, że nie łamiemy przepisów obowiązujących w naszym kraju.

Bonus z kodem "KOD550" do odebrania na stronie www.Betclic.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus