Cristiano nie zagra z Polską!

08.11.2018 16:50

Wbrew wcześniejszym spekulacjom, Cristiano Ronaldo nie wróci w listopadzie do występów w portugalskiej drużynie narodowej, w barwach której mogliśmy go zobaczyć po raz ostatni na rosyjskim mundialu, a to oznacza, że nie zagra również przeciwko reprezentacji Polski.


Portugalczyków w najbliższym czasie czekają dwa mecze w ramach Ligi Narodów UEFA. Najpierw 17 listopada na San Siro w Mediolanie zmierzą się z reprezentacją Italii, a trzy dni później na Estadio Dom Afonso Henriques w Guimaraes podejmą Biało-Czerwonych w ostatniej potyczce fazy grupowej.

W czwartek Fernando Santos, selekcjoner aktualnych mistrzów naszego kontynentu, ogłosił listę powołanych na zgrupowanie poprzedzające wspomniane powyżej potyczki. Próżno tam szukać nazwiska 33-letniego gwiazdora drużyny narodowej Portugalii i Juventusu Turyn, Cristiano Ronaldo.

Jest to spora niespodzianka, bo już przy okazji październikowych powołaniach media na Półwyspie Iberyjskim donosiły, że przerwa reprezentacyjna popularnego CR7 zakończy się właśnie w listopadzie, co też sugerował sam Fernando Santos. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd