Copa America 2021: Jest nowy terminarz!

03.06.2021 15:45

Na dwa tygodnie przed startem tegorocznej edycji Copa America doszło do zmiany gospodarza! Borykające się ze swoimi problemami Argentynę i Kolumbię zastąpiła Brazylia. W czwartek poznaliśmy nowy terminarz imprezy, którą rozpocznie pojedynek Canarinhos z Wenezuelą a zakończy wielki finał na legendarnej Maracanie.

Copa America 2021 przeniesiona do Brazylii, znamy terminarz!

Mecz otwarcia zostanie rozegrany w niedzielę 13 czerwca o godzinie 23:00 czasu polskiego. Trzy godziny później, o 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek, odbędzie się pojedynek Kolumbii z Ekwadorem. I właśnie o tych dwóch porach rozgrywane będą wszystkie mecze fazy grupowej 47. edycji Copa America.

Pierwsza część zmagań o prymat w Ameryce Południowej potrwa do wtorku 29 czerwca. Mecze 1/4 finału zaplanowano na 2-3 lipca (piątek-sobota), półfinały zostaną rozegrane 5-6 lipca (poniedziałek-wtorek), a wielki finał na Maracanie odbędzie się w sobotę 10 lipca!

Przypominamy, że w grupie "A" znalazły się reprezentacje Argentyny, Boliwii, Urugwaju, Chile oraz Paragwaju. Grupę "B" stworzyły drużyny narodowe Brazylii, Kolumbii, Wenezueli, Ekwadoru i Peru.

Zanim jednak zespoły z Ameryki Łacińskiej przystąpią do walki o prymat na kontynencie, czekają je jeszcze mecze Eliminacji Mistrzostw Świata 2022. Te zaplanowano na 4-5 oraz 8-9 czerwca. Już tej nocy hitowe starcie Argentyny z Chile!

Terminarz Copa America 2021


Fot.: Copa America/Twitter


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus