Cafu zostaje w Legii

01.06.2019 12:40

Portugalczyk Carlos Dias Cafu będzie piłkarzem Legii Warszawa również w sezonie 2019/2020 – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym stołecznego klubu.


Doświadczony środkowy pomocnik, który występował w barwach „Wojskowych” od półtora roku na zasadzie wypożyczenia z FC Metz, został wykupiony z francuskiego klubu. Legia wykorzystała zawartą w umowie opcję pierwokupu. Koszt tej operacji to 800 tysięcy w europejskiej walucie.


Nie uważam się za lidera. Wszystko co robię, robię dla drużyny, nie dla siebie. Moim zadaniem jest pomaganie zespołowi w wygrywaniu kolejnych meczów” - powiedział zawodnik, który podczas swojego pobytu w Warszawie rozegrał blisko 80% możliwych spotkań, zdobywając w nich dziewięć goli.


W tym okresie portugalski zawodnik wywalczył z Legią tytuł mistrza kraju i Puchar Polski. W nadchodzącym sezonie ma zostać jednym z liderów zespołu, który latem przejdzie prawdziwą rewolucję kadrową.


Wyłożenie blisko miliona euro na Cafu było możliwe dzięki sprzedaży Sebastiana Szymańskiego, który przeniesie się do Dinama Moskwa za 5,5 miliona euro (plus 1,5 mln w bonusach). 

Fot.: Ekstraklasa SA (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd