Brzęczek przed meczem z Łotwą

23.03.2019 19:35

W sobotę odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed drugim meczem eliminacji UEFA EURO 2020, w którym to Biało-Czerwoni podejmą na PGE Narodowym w Warszawie reprezentacje Łotwy. Podczas niej głos zabrał m.in. sam selekcjoner.


Jerzy Brzęczek zdradził, że kilku zawodników boryka się z chorobą, ale sztab szkoleniowy robi wszystko, żeby postawić ich na nogi. O kim mowa? Między innymi o Bartoszu Bereszyński, Janie Bednarku i Krzysztofie Piątku. Pierwsza dwójka nie wzięła nawet udziału w dzisiejszym treningu. Szkoleniowiec zabrał też głos na temat najbliższego rywala.

Spodziewam się bardzo trudnego spotkania (…) Patrząc na ich kadrę, to są zawodnicy, którzy grają w Polsce, część w niej występowała. Także gra w naszym kraju to dla nich dodatkowe wyzwanie. Na pewno to będzie dla nich prestiżowe spotkanie. Zdajemy sobie sprawę, że tylko maksymalne zaangażowanie, koncentracja i determinacja pozwoli nam wywalczenie trzech punktów (…) Przygotowujemy się na ciężką walkę. Gramy na własnym stadionie, przystąpimy do meczu w roli faworyta. Priorytetem są dla nas trzy punkty” - powiedział selekcjoner.

Patrząc na przebieg i wyniki pierwszych spotkań eliminacji UEFA EURO 2020, mówienie o trudnym pojedynku wydaje się być nieco na wyrost. Przypominamy, że Łotysze nie mieli nic do powiedzenia w konfrontacji z Macedonią Północną, z którą przegrali 1:3, a powinni zdecydowanie wyżej.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd