Brzęczek o kontuzjach

02.09.2019 18:35

W poniedziałek 2 września rozpoczęło się zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski przed wrześniowym spotkaniami eliminacji UEFA EURO 2020. Tradycyjnie odbyło się też spotkanie selekcjonera z przedstawicielami mediów.


Spora część spotkania z dziennikarzami poświęcona była sytuacji zdrowotnej, bo jak wiadomo nie jest ona idealna. Jeszcze przed oficjalnym początkiem zgrupowania dowiedzieliśmy się, że nie pojawi się na nim Arkadiusz Milik, ale to niejedyne problemy szkoleniowca polskiej drużyny narodowej.


Nieobecność powołanych zawodników krzyżuje nam plany, dlatego zawsze staramy się powoływać większe grono zawodników, aby być zabezpieczonym. W tym momencie do mojej dyspozycji jest 26 piłkarzy i nie planujemy nikogo dowoływać. Sytuacja zdrowotna nie jest jeszcze do końca jasna. W meczu ligowym skręcenia stawu skokowego doznał Kamil Glik. Tak sytuacja wyglądała groźnie, ale więcej dowiemy się po szczegółowych badaniach. W dzisiejszym treningu nie wezmą również udziału Grzegorz Krychowiak, Jan Bednarek i Mateusz Klich, którzy mają mniejsze dolegliwości. Wiele jest teraz w rękach naszego sztabu medycznego” - zdradził Jerzy Brzęczek podczas konferencji prasowej.


Przypominamy, że po czterech seriach gier w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 reprezentacja naszego kraju ma na koncie komplet zwycięstw, a jej kolejnymi rywalami będą drużyny narodowe Słowenii (6 września) i Austrii (9 września).


W przypadku dwóch wygranych, Biało-Czerwoni będą w zasadzie pewnie awansu do turnieju finałowego UEFA EURO 2020.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus