Brat Carlitosa w Cracovii!

05.06.2019 15:30

Ruben Lopez Huesca, brat świetnie znanego w LOTTO Ekstraklasie Carlitosa, został nowym piłkarzem Cracovii, o czym klub ze stolicy Małopolski poinformował w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.


Czego jeszcze dowiadujemy się o najnowszym nabytku „Pasów”? Popularny „Rubio” jest środkowym napastnikiem, ale równie dobrze może występować na skrzydle, co oznacza, że mówimy o zawodniku o podobnej do Carlitosa charakterystyce. Największą różnicę można dostrzec chyba w warunkach fizycznych, bo gracz Cracovii mierzy sobie o dziesięć centymetrów więcej (1,85 m).


W ostatnich sezonach zaledwie 23-letni Ruben Lopez Huesca występował w barwach klubu Club Deportivo Alcoyano, zdobywając 23 bramki w 120 spotkaniach na szczeblu Segunda Division B. Hiszpański napastnik po przejściu testów medycznych związał się z zespołem Michała Probierza trzyletnią umową, dokładnie do 30 czerwca 2022 roku.

Wcześniej do klubu z Krakowa dołączyli słowacki bramkarz Lukas Hrosso oraz portugalski napastnik Rafael Lopes. Wciąż trwają też rozmowy na temat pozostania Airama Cabrery, ale tu sprawa jest skomplikowana, a finał w postaci przedłużenia współpracy z najlepszym zawodnikiem minionego sezonu mocno niepewny.


Fot.: ESA (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd