Bonusy za bramki

10.10.2019 13:50

O 20:45 w czwartek 10 października w Rydze piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się zna wyjeździe z drużyną narodową Łotwy, a legalny bukmacher BetClic przygotował z tej okazji ofertę specjalną dla swoich klientów.  


Na czym polega tytułowa promocja? W telegraficznym skrócie wygląda tak, żę wskazany na wstępie bukmacher przyzna premię bukmacherską o równowartości 5 PLN za każdego gola Biało-Czerwonych w czwartkowym meczu z Łotyszami. Po prostu, To jedyny wymóg.

Aby wziąć udział w tej akcji trzeba się jednak do niej zapisać na oficjalnym portalu BetClic Polska oraz zagrać zakład kwalifikujący, czyli kupon pojedynczy na mecz Łotwa - Polska o kursie minimalnym 1,70. Zakład taki musi być postawiony za minimum 20 PLN.

Oczywiście do wzięcia udziału w promocji niezbędna jest również rejestracja konta online na stronie wskazanej marki, podczas, której można wykorzystać kod promocyjny "KOD510", dzięki któremu nowo zarejestrowany gracz może skorzystać z zakładu bez ryzyka.


Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnym portalu BetClic!
-----------------------------------------------------
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus