Betclic ze zwrotem 50 PLN na obstawianie esportu!

Betclic przygotował dla nowych graczy specjalny bonus na obstawianie esportu. Tylko teraz z kodem promocyjnym KOD50 do zdobycia jest specjalny zwrot na przegraną w kuponie z typem na CS:GO!


Legalny bukmacher Betclic na www.Betclic.pl zachęca miłośników sportu do rejestracji. Oferuje wiele ciekawych promocji, spośród których na pierwsze miejsce wysuwa się 50 PLN zwrotu za niepowodzenie w typowaniu. Jak działa akcja? O tym można przeczytać poniżej!

Warunki promocji 50 PLN zwrotu w Betclic

Betclic przyzna 50 PLN, jeżeli gracz:

- założy konto bukmacherskie na www.Betclic.pl
- podczas rejestracji wpisze kod promocyjny „KOD50

- dokona depozytu na kwotę co najmniej 10 PLN

- wybierze ofertę live, bądź przedmeczową

- skusi się na typowanie CS GO ESL Pro League

50 PLN ekstra to bonus przyznawany w sytuacji, gdy obstawiony według powyższych zasad kupon - mówiąc kolokwialnie - nie wejdzie. 

Za niepowodzenie w typowaniu CS GO ESL Pro League, Betclic zapłaci graczowi do 50 PLN. Taka sytuacja będzie miała miejsce, jeżeli kupon spełni łącznie wszystkie powyższe warunki. Lubisz obstawianie esportu? W takim razie może ta promocja przypadnie ci do gustu!

Czy Betclic to legalny bukmacher?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że obstawianie w Polsce wiąże się z koniecznością posiadania przez bukmachera zarejestrowanej i legalnej działalności. Co to oznacza? Przede wszystkim konieczność posiadania zezwolenia. W naszym kraju to Ministerstwo Finansów zajmuje się przyznawaniem licencji. Czy Betclic taki dokument posiada? Owszem. Jego funkcjonowanie jest w pełni zgodne z przepisami krajowymi, dlatego korzystanie z usług platformy jest w 100% bezpieczne. 

Bonus specjalny do odebrania na www.Betclic.pl

—-

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
    Legalny bukmacher Betfan oferuje darmowe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus