Betclic daje 50 PLN na US Open!

Legalny bukmacher Betclic dla graczy przygotował bonus specjalny na US Open. Do zdobycia w najnowszej promocji jest nawet 50 złotych, ale znajdzie się tutaj także coś dla graczy grających mniej intensywnie!


Oferta specjalna przygotowana została dla każdego zarejestrowanego gracza. Trzeba się do niej zapisać na oficjalnej stronie, by mieć szansę na zgarniecie bonusu. 

Nowo zarejestrowani gracze mogą otrzymać do 500 PLN bonusu na dobry początek. Zapisanie się jest za darmo, a weryfikacja nie jest konieczna. Co bardzo ważne - tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny "KOD500"!

W ramach promocji na US Open można otrzymać 25 lub 50 PLN. Pierwsza opcja przygotowana została dla tych, którzy postawią co najmniej 3 kupony kwalifikacyjne, a druga dla tych, którzy zagrają minimum 5 takich kuponów. 

Do oferty kwalifikują się następujące zakłady:

- Stawka co najmniej 20 PLN
- Kurs minimum 1.80
- AKO lub SOLO
- Typy na tenis!

Tenisowy bonus w Betclic Polska

Na jedno konto można zdobyć tylko jedną premię. Dodatkowe środki przyznane zostaną graczom w dniu 9 września, czyli w najbliższy poniedziałek po zakończeniu okresu trwania promocji. 

Przypominamy, że US open transmisje dostępne są na łamach naszego portalu. Wystarczy wybrać mecz, który nas interesuje i kliknąć odpowiedni przycisk. To naprawdę proste! 


Bonus dla nowych graczy do odebrania jest na Betclic.pl >>

-----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus