Bet365 wraca do Polski?

Czy bukmacher Bet365 powróci do Polski w roku 2019? Co wiadomo na ten temat już teraz, a jakie informacje znalezione w internecie można bez dwóch zdań nazwać plotkami wyssanymi z palca?


Na pewno powrót Bet365 jest długo wyczekiwany przez wielu typerów z naszego kraju. Pytanie tylko, czy rzeczywiście jest on możliwy. Co na ten temat mówią obecnie media branżowe? Niestety, ale raczej mało jest wśród nich dobrych informacji. 

Okazuje się, że przedstawiciele Bet365, mimo wielu zapowiedzi, nie złożyli jeszcze żadnych dokumentów licencyjnych w roku 2019. Ministerstwo Finansów nie ma więc możliwości, by przyznać tej marce zgodę na przyjmowanie zakładów online. 

Nie wiadomo, czy Bet365 pójdzie śladami za takimi podmiotami jak chociażby BetClic. Na ten moment mało co wskazuje na to, by firma miała wrócić do Polski. Na zmianę przepisów też się nie zanosi, a co za tym idzie - rodzimym typerom pozostaje gra na takich stronach jak Fortuna czy STS.


Odbieram bonus bez depozytu w STS!


-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus