Ben Van Dael zostaje w Lubinie!

21.05.2019 19:20

Zagłębie Lubin S.A. z radością informuje, że trener pierwszego zespołu Ben van Dael podpisał z Klubem nowy kontrakt – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym „Miedziowych”.


W dalszej części klubowego oświadczenia poinformowano, że na mocy osiągniętego porozumienia Ben van Dael pozostanie w KGHM Zagłębiu Lubin przynajmniej do 30 czerwca 2020 roku, a więc do końca najbliższych rozgrywek.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej pracy trenera Bena van Daela. Założenia, które przyjęliśmy w momencie rozpoczęcia współpracy są realizowane, a drużyna pod wodzą Holendra poszła do przodu. Wierzymy, że po przepracowaniu letniego obozu przygotowawczego, dokonaniu pewnych korekt w składzie, dobra praca będzie kontynuowana i dzięki poczuciu stabilizacji, trener będzie mógł nadal z dobrymi efektami prowadzić nasz zespół – powiedział Michał Żewłakow, Dyrektor Sportowy Zagłębia Lubin S.A., cytowany w komunikacie klubu.

Przypominamy, że Ben van Dael został trenerem pierwszego zespołu KGHM Zagłębia w październiku 2018 roku, kiedy to na stanowisku zastąpił Mariusza Lewandowskiego. Celem postawionym przed nim był awans do tzw. grupy mistrzowskiej, co się udało.

Ostatecznie „Miedziowi” zakończyli zmagania na szóstej pozycji, przy okazji promując wielu młodych zawodników. Niewiele zabrakło, żeby awansowali do eliminacji Ligi Europy UEFA.Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd