Belgijski zaciąg ONICO!

10.06.2019 19:45

Poniedziałek 10 czerwca przyniósł informacje o dwóch kolejnych transferach do drużyny ONICO Warszawa. Stołeczny klub pozyskał bowiem dwóch reprezentantów Belgii, atakującego Brama van den Driesa i przyjmującego Igora Grobelnego.


Pierwszy z nich podpisał roczną umowę i będzie jednym z tych graczy, na barkach których spocznie ciężar zastąpienia Bartosza Kurka, który zaledwie po pół roku opuści ekipę wicemistrzów kraju, choć było już bardzo blisko podpisania nowej umowy. Ostatecznie jednak ONICO przegrało wyścig o podpis MVO ostatnich Mistrzostw Świata.


Brama obserwowaliśmy już od jakiegoś czasu i rozważaliśmy jego kandydaturę w kontekście gry dla ONICO. To gracz, który w przeszłości z powodzeniem występował m.in. we Włoszech, Francji, Belgii czy Turcji, a my przed wyczerpującym i długim sezonem 2019/2020 potrzebujemy szerokiej kadry z doświadczonymi i prezentującymi wysoki poziom zawodnikami. Bram spełnia oba te warunki” - powiedział Piotr Gacek, prezes ONICO Warszawa, cytowany w oficjalnym komunikacie.


Nowy atakujący warszawian ma za sobą występy w drużynie Indykpolu AZS Olsztyn, gdzie spędził rok. Igor Grobelny, czyli nowy przyjmujący, ma nie tylko polskie korzenia, ale też sporo większe doświadczenia na polskich parkietach, bo spędził po dwa lata w Cerrad Czarnych Radom i Cuprum Lubin.


Przypominamy, że w nowym sezonie zespół ze stolicy poprowadzi Andrea Anastasi, który poprowadzi warszawską ekipę nie tylko w PlusLidze i Pucharze Polski, ale również w Lidze Mistrzów CEWV, gdzie ONICO zadebiutuje.


Źródło/fot.: ONICO Warszawa


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus