Arsenal bez trenera!

29.11.2019 15:45

Skończyła się cierpliwość włodarzy Arsenalu Londyn do Unaia Emery'ego, który po czwartkowej porażce z Eintrachtem Frankfurt został zwolniony ze stanowiska trenera pierwszego zespołu „Kanonierów”.


Zarząd londyńskiego klubu długo dojrzewał do tej decyzji, bo Arsenal po raz ostatni wygrał jeszcze w październiku. Wliczając czwartkową porażkę, ostatnią za krótkiej kadencji hiszpańskiego szkoleniowca, seria meczów bez zwycięstwa to już siedem spotkań, co w przypadku tak wielkiego klubu okazało się być nieprzebaczalne.

Zapaść formy jest o tyle zaskakująca, że „Kanonierzy” znakomicie weszli w sezon, notując zaledwie jedną porażkę w pierwszych dziesięciu spotkaniach bieżącego sezonu. Wydawało się, że są na dobrej drodze, żeby wrócić do Ligi Mistrzów UEFA, aż tu nagle... same remisy i porażki.

Tę niewytłumaczalną sytuację będzie próbował odczarować dotychczasowy asystent Hiszpana, Szwed Fredrick Ljungberg, który został tymczasowym trenerem. Nazwisko faktycznego następcy Hiszpana powinniśmy poznać jeszcze w tym roku.  


Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Betclic najlepszy legalny bukmacher
    Zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus