Antiga w Developresie!

16.05.2019 16:30

Z ogromną radością ogłaszamy, że w sezonie 2019/2020 nowym trenerem drużyny DevelopRes SkyRes Rzeszów zostanie Stephane Antiga – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym klubu Ligi Siatkówki Kobiet.


Przypominamy, że Stephane Antiga po zakończeniu kariery zawodniczej w barwach PGE Skry Bełchatów został selekcjonerem polskiej drużyny narodowej mężczyzn, z którą wywalczył w 2014 roku złoto Mistrzostw Świata w Polsce.

Później Francuz łączył pracę szkoleniową w ONICO Warszawa i reprezentacji Kanady. Z drugiej funkcji zrezygnował ze względu na sprawy osobiste, a kontrakt w stołecznym klubie, który właśnie wygasł, nie został przedłużony.

Wierzymy, że doświadczenie i umiejętności Stephane’a wyniesione z wieloletniej gry na boisku oraz prowadzenia drużyn grających o największe trofea, będą pozytywnym bodźcem dla naszego zespołu i pozwolą naszym zawodniczkom osiągnąć ambitne cel” - napisano w komunikacie Developresu SkyRes Rzeszów.

Zakontraktowanie Stephane'a Antigi to dotychczas największy hit LSK podczas tegorocznego okna transferowego, ale równie ciekawych ruchów zapowiada się jeszcze kilka. 

Fot.: DevelopRes SkyRes Rzeszów (materiały prasowe)

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Wysokie kursy i szeroka oferta zakładów
    Legalny bukmacher eTOTO oferuje doskonałe bonusy na start
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd