Angulo odejdzie z Górnika?!

08.01.2020 13:50

Wciąż nie ma porozumienia na linii Igor Angulo – Górnik Zabrze i coraz więcej wskazuje, że baskijski snajper opuści śląski klub. Być może nawet w ciągu kilku najbliższych miesięcy.


O odrzuceniu z propozycji nowej umowy przez 36-letniego napastnika poinformował w środę Leszek Błażyński z „Przeglądu Sportowego”, który na łamach internetowych swojego tytułu zamieścił też fragmenty rozmowy z piłkarzem.

As atutowy zabrzan poinformował w niej, że odrzucił pierwszą ofertę przedłużenia wygasającego już 30 czerwca kontraktu, bo znacznie odbiega od jego oczekiwań, które zostały wyartykułowane jeszcze jesienią minionego roku.

Angulo zdradza też, że ma na stole oferty z kilku innych klubów, a ta najkonkretniejsza pochodzi od tureckiego drugoligowca. Wcześniej polskie media łączyły go między innymi transferem Legii Warszawa, która najprawdopodobniej straci Jarosława Niezgodę.

Co na to wszystko włodarze zabrzańskiego klubu? Zespół w środę wrócił do treningów, a w czwartek 9 stycznia odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, podczas której powinniśmy poznać plany 14-krotnego Mistrza Polski. 

Promocje bukmacherskie

Meczyki na żywo, skróty meczów, memy 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Mecze na żywo z bonusem 29 PLN w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus